Menu

Kasutustingimused


Veebikeskkonna www.digileht.vorumaateataja.ee (edaspidi Võrumaa Teataja Digileht) leheküljel viibimisega annate nõusoleku täita kõiki allpool toodud kasutamistingimusi:

1. Võrumaa Teataja digilehe avaldatud materjalide autori varalised õigused kuuluvad aktsiaseltsile Võru Teataja (edaspidi Võrumaa Teataja).

2. Kasutustingimused jõustuvad kasutajakonto registreerimisel ja kehtivad tähtajatult kuni kasutajakonto sulgemiseni.

3. NB: Kasutajakonto läheb automaatselt lukku, kui serverisse siseneb ühest kontost 2 erinevat IP aadressi 24 tunni jooksul. Digilehte lugedes tuleb arvestada, et igal kasutajakontol on 24 tunni jooksul võimalik sisse logida 2 eri seadmest. (näiteks lauaarvuti, telefon, tahvelarvuti,sülearvuti, mis teevad kokku 4 erinevat seadet)

Küsimuste korral palun kirjutada See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

4. NB: Kui registreeritud kasutajakontole ei logita 30 päeva jooksul kordagi sisse siis see kustutatakse automaatselt. Küsimuste korral palun kirjutada See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

5. Võrumaa Teatajal on õigus muuta käesolevaid kasutamistingimusi. Juhul kui te ei nõustu kasutamistingimustega, peate Võrumaa Teataja digilehe kasutamise lõpetama.

6. Kasutajaid eelnevalt ette hoiatamata on Võrumaa Teatajal õigus muuta teenuse funktsionaalsust, kasutamise menüüstruktuure, piiranguid, protseduure ja nendega seonduvaid dokumentatsioone.

7. Võrumaa Teatajal on õigus muuta (sellest eelnevalt teada andes) Võrumaa Teataja digilehe tasusid.

8. Võrumaa Teataja digilehes olevate materjalide (artiklid, pildid jmt) autori varalised õigused kuuluvad Võrumaa Teatajale ning on kaitstud autoriõigusega, mistõttu nende mistahes volitamata kasutamine võib rikkuda autorikaitse-, kaubamärgi- ja nendega seonduvaid seadusi.

9. Võrumaa Teataja digilehes olevaid materjale on keelatud refereerida, reprodutseerida, taasavaldada, tõlkida, avalikult kuvada, levitada, importida ja muul viisil kasutada ilma Võrumaa Teataja eelneva kirjaliku nõusolekuta.

Võrumaa Teataja digilehes avaldatud materjalide (sh pressifotode) kasutamiseks nõusoleku saamiseks palume pöörduda e-mailiaadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..